Svatá Barbora
podmalba na skle, Rakousko, Sandl, 19. století, 26 x 18,5 cm, původní rám, lehce poškozená malba (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
03.12.2016 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Svatá Barbora
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |